Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 753 100 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 812 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
1 975 100 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 585 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 103 700 € 7 010 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
812 200 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 519 300 € 4 760 € / sq.m.
  • Area: 319 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
695 400 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 1138 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
806 400 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 246 sq.m.
  • Plot Area: 1020 sq.m.
  • Bedrooms: 4