Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
429 000 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 145 900 € 6 100 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Plot Area: 223 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
740 400 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 310 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 351 600 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 16000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 469 100 € 4 900 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
188 700 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 18 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 954 400 € 4 000 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 489 sq.m.
  • Plot Area: 190200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
175 100 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 19 sq.m.
  • Bedrooms: 2