Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
825 900 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 489 500 € 6 780 € / sq.m.
  • Area: 957 sq.m.
  • Plot Area: 2105 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 595 800 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 1187 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 182 800 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 930 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 129 700 € 7 360 € / sq.m.
  • Area: 561 sq.m.
  • Plot Area: 1546 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
253 700 € 2 110 € / sq.m.

Beautiful house, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4