Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 391 600 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 106 300 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 425 100 € 9 030 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 1234 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 711 800 € 4 280 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1141 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 455 600 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 506 sq.m.
  • Plot Area: 3900 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 164 500 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
697 500 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 746 800 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
872 200 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 513 900 € 3 970 € / sq.m.
  • Area: 381 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 027 700 € 4 660 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
692 900 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 042 200 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 298 sq.m.
  • Plot Area: 1046 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
302 800 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 969 500 € 3 870 € / sq.m.
  • Area: 767 sq.m.
  • Plot Area: 1843 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 1640 sq.m.
  • Plot Area: 3058 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
4 075 800 € 6 200 € / sq.m.
  • Area: 657 sq.m.
  • Plot Area: 2904 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 106 300 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 405 sq.m.
  • Plot Area: 969 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 4 470 € / sq.m.
  • Area: 911 sq.m.
  • Plot Area: 4069 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7