Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
231 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
450 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
485 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
221 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
578 000 € 2 890 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
260 000 € 870 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
182 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Plot Area: 198 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
630 000 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Plot Area: 709 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 495 000 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 050 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
995 000 € 3 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 16100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 900 000 € 7 330 € / sq.m.
  • Area: 532 sq.m.
  • Plot Area: 1132 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 200 000 € 5 240 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 629 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
665 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
800 000 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 383 sq.m.
  • Plot Area: 1730 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
690 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 301 sq.m.
  • Plot Area: 415 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 300 000 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 413 sq.m.
  • Plot Area: 944 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
980 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1602 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5