Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 500 000 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 454 sq.m.
  • Plot Area: 1957 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
2 600 000 € 7 220 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 300 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 100 000 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1113 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
1 800 000 € 3 100 € / sq.m.
  • Area: 581 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
16 000 000 € 20 000 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Rooms: 11
For Sale
1 260 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 800 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
890 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 518 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
980 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
690 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Plot Area: 428 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
920 000 € 3 830 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
4 000 000 € 13 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
2 300 000 € 6 460 € / sq.m.
  • Area: 356 sq.m.
  • Plot Area: 765 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 500 000 € 4 050 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 1162 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
550 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 5