Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
467 000 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1050 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
209 900 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 143 sq.m.
  • Plot Area: 155 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
545 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 724 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 000 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 350 000 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 804 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
545 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
429 800 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 400 000 € 11 670 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
651 000 € 7 940 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
340 000 € 3 580 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
325 000 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
315 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
315 000 € 5 250 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
460 000 € 4 600 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
355 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 400 000 € 4 490 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4