Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
995 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 17000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
995 000 € 3 980 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
990 000 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 050 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 258 sq.m.
  • Plot Area: 964 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
880 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1027 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 190 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
898 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
699 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
725 000 €

Villa, Tossa de Mar, Catalunya, Spain

Tossa de Mar, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
675 000 € 1 690 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 3
For Sale
790 000 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
628 000 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
625 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 178 sq.m.
  • Plot Area: 767 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
620 000 € 3 650 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 886 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
510 000 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
500 000 €

Villa, Lloret de Mar, Catalunya, Spain

Lloret de Mar, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 1213 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
520 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
569 000 €

Villa, Tossa de Mar, Catalunya, Spain

Tossa de Mar, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 9
For Sale
870 000 € 2 820 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Plot Area: 1760 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2