Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 200 000 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 975 000 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1680 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
1 790 000 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 930 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 500 000 € 3 850 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 190 000 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 050 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 600 000 € 3 550 € / sq.m.
  • Area: 1013 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 200 000 € 5 250 € / sq.m.
  • Area: 610 sq.m.
  • Plot Area: 1900 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
2 625 000 € 4 320 € / sq.m.
  • Area: 607 sq.m.
  • Plot Area: 2226 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
2 450 000 € 4 450 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
850 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 355 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
690 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Plot Area: 428 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
920 000 € 3 830 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 4