Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
671 400 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 1081 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 297 900 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
648 900 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 202 sq.m.
  • Plot Area: 1055 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 415 900 € 5 600 € / sq.m.
  • Area: 253 sq.m.
  • Plot Area: 16760 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 064 800 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 2473 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 710 900 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 854 sq.m.
  • Plot Area: 1340 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 713 800 € 4 180 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2292 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 873 100 € 7 110 € / sq.m.
  • Area: 404 sq.m.
  • Plot Area: 2700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 038 200 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1680 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 067 700 € 8 030 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 415 900 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 764 000 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 454 sq.m.
  • Plot Area: 1145 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 761 000 € 7 890 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1801 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 533 900 € 5 240 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 1170 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 300 800 € 7 800 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 1108 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
578 200 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Plot Area: 876 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
377 600 € 4 060 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Plot Area: 3049 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
589 900 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 625 sq.m.
  • Bedrooms: 4