Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
895 000 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 259 sq.m.
  • Plot Area: 925 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 450 000 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
495 000 €

Villa, Ardiaca, Catalunya, Spain

Ardiaca, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
220 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 139 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
127 900 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
220 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 534 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
182 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Plot Area: 198 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
630 000 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Plot Area: 709 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
930 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 688 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
790 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 242 sq.m.
  • Plot Area: 507 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 100 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
172 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 700 000 € 4 150 € / sq.m.
  • Area: 651 sq.m.
  • Plot Area: 1432 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 990 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 2689 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 195 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 452 sq.m.
  • Plot Area: 798 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 950 000 € 6 690 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 2364 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
780 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 442 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
900 000 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 326 sq.m.
  • Plot Area: 1006 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4