Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 396 300 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 035 600 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
464 300 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
756 300 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 793 300 € 5 980 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 441 700 € 6 270 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 906 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 397 400 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 2750 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
371 500 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
984 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 417 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
559 000 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 030 600 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 402 sq.m.
  • Plot Area: 527 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
576 400 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 824 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 911 300 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 558 sq.m.
  • Plot Area: 842 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
733 600 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4