Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
200 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 177 sq.m.
  • Plot Area: 250 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
750 000 € 5 770 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
330 000 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 400 000 € 3 370 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 100 000 € 8 310 € / sq.m.
  • Area: 373 sq.m.
  • Plot Area: 1722 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
23 300 000 € 9 560 € / sq.m.
  • Area: 2438 sq.m.
  • Plot Area: 10433 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 10
For Sale
2 850 000 € 5 140 € / sq.m.
  • Area: 555 sq.m.
  • Plot Area: 1388 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 650 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 686 sq.m.
  • Plot Area: 1880 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
530 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 495 000 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 801 sq.m.
  • Plot Area: 4976 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
3 000 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 4400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
599 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 203 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
795 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
449 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 205 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
650 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 600 000 € 4 950 € / sq.m.
  • Area: 323 sq.m.
  • Plot Area: 836 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
695 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3