Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 230 000 € 4 430 € / sq.m.
  • Area: 503 sq.m.
  • Plot Area: 2616 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 887 800 € 4 720 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 3162 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 539 700 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 2300 sq.m.
  • Plot Area: 3800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 415 900 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 297 900 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 415 900 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 415 900 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 352 sq.m.
  • Plot Area: 1030 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 651 900 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 536 800 € 9 400 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 670 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 415 900 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 300 800 € 4 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
973 400 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 185 700 € 6 930 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 182 800 € 5 390 € / sq.m.
  • Area: 405 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4