Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
266 500 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Storeys count: 8
  • Bedrooms: 3
For Sale
331 700 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 143 sq.m.
  • Storeys count: 7
  • Bedrooms: 2
For Sale
163 500 € 1 340 € / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Storeys count: 7
  • Bedrooms: 3
For Sale
159 900 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Storeys count: 15
  • Bedrooms: 2
For Sale
657 400 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Storeys count: 14
  • Bedrooms: 3