Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
675 200 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 998 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 661 sq.m.
  • Plot Area: 1488 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 115 500 € 7 050 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 645 400 € 5 480 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 115 500 € 7 050 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 055 800 € 5 460 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
675 200 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
910 900 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 2470 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
15 866 500 € 20 530 € / sq.m.
  • Area: 773 sq.m.
  • Plot Area: 3060 sq.m.
  • Bedrooms: 11
For Sale
999 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
646 400 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
999 000 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 391 sq.m.
  • Plot Area: 622 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 762 900 € 6 210 € / sq.m.
  • Area: 284 sq.m.
  • Plot Area: 887 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
939 100 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 410 400 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 645 400 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 876 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
692 900 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 80200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 163 500 € 3 320 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
816 800 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5