Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 000 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
500 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
3 500 000 € 10 000 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
  • Rooms: 6
For Sale
300 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 5
For Sale
895 000 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 318 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
799 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 356 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
895 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4