Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
750 000 € 3 730 € / sq.m.
  • Area: 201 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
840 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 815 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 500 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
770 000 € 3 720 € / sq.m.
  • Area: 207 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
930 000 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 711 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
3 750 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 5830 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
6 995 000 € 5 050 € / sq.m.
  • Area: 1385 sq.m.
  • Plot Area: 4503 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 9
For Sale
3 600 000 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 1306 sq.m.
  • Plot Area: 3355 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 12
For Sale
6 500 000 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 2576 sq.m.
  • Plot Area: 8954 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 9
For Sale
675 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
4 800 000 € 6 400 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
82 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 52 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
89 500 € 970 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 55 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
130 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 37 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
109 500 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
106 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 22 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1