Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 605 800 € 4 390 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 1062 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 676 300 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 1024 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 443 600 € 5 090 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 454 500 € 7 030 € / sq.m.
  • Area: 207 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
25 017 400 € 10 260 € / sq.m.
  • Area: 2438 sq.m.
  • Plot Area: 10434 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 9
For Sale
3 083 500 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 525 sq.m.
  • Plot Area: 1119 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 274 100 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 513 sq.m.
  • Plot Area: 1090 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 152 700 € 5 150 € / sq.m.
  • Area: 418 sq.m.
  • Plot Area: 537 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6