Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
845 000 € 4 310 € / sq.m.
  • Area: 196 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 000 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
599 000 €
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
2 700 000 € 10 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
1 650 000 € 10 580 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
385 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
475 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
423 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
420 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
495 000 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 129 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
440 000 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
450 000 € 7 500 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
495 000 € 5 500 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
577 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
660 000 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 273 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4