Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
285 200 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 209 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
647 700 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 239 sq.m.
  • Plot Area: 75000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
177 400 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Plot Area: 19 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
254 400 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Plot Area: 26 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
247 300 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 13 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
213 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
188 500 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
211 800 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 22 sq.m.
  • Bedrooms: 2