Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
766 900 € 4 510 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 932 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 300 800 € 5 470 € / sq.m.
  • Area: 421 sq.m.
  • Plot Area: 1016 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
643 000 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
5 309 600 €
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
4 601 600 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 1022 sq.m.
  • Plot Area: 2289 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
6 194 500 € 6 100 € / sq.m.
  • Area: 1015 sq.m.
  • Plot Area: 4591 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
6 961 400 € 6 330 € / sq.m.
  • Area: 1100 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 9