Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 688 500 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 393 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
809 300 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 744 400 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 455 600 € 4 610 € / sq.m.
  • Area: 316 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
634 700 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 748 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
570 600 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1375 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
885 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
599 700 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
506 600 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 760 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 668 200 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 786 sq.m.
  • Plot Area: 4550 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
6 404 800 € 6 950 € / sq.m.
  • Area: 921 sq.m.
  • Plot Area: 5260 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 805 000 € 4 830 € / sq.m.
  • Area: 374 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 152 900 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 527 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
6 404 800 € 8 770 € / sq.m.
  • Area: 730 sq.m.
  • Plot Area: 6417 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
8 093 300 € 7 800 € / sq.m.
  • Area: 1037 sq.m.
  • Plot Area: 5200 sq.m.
  • Bedrooms: 5