Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 640 100 € 3 770 € / sq.m.
  • Area: 435 sq.m.
  • Plot Area: 8033 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 174 000 € 9 870 € / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 570 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
842 400 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 1062 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 769 900 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1340 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 663 500 € 16 180 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 915 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 421 700 € 7 130 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1164 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
10 029 200 € 5 010 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 50000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 274 300 € 4 250 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1004 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 569 300 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 592 900 € 4 740 € / sq.m.
  • Area: 336 sq.m.
  • Plot Area: 857 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 362 700 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 715 sq.m.
  • Plot Area: 1357 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
884 900 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 828 800 € 7 590 € / sq.m.
  • Area: 241 sq.m.
  • Plot Area: 1026 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 949 800 € 4 690 € / sq.m.
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 11000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
947 500 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 333 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 949 800 € 4 630 € / sq.m.
  • Area: 637 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
8 141 300 € 7 550 € / sq.m.
  • Area: 1078 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 392 300 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 634 sq.m.
  • Plot Area: 2435 sq.m.
  • Bedrooms: 4