Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
650 000 € 4 060 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1567 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 400 000 € 3 370 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 100 000 € 8 310 € / sq.m.
  • Area: 373 sq.m.
  • Plot Area: 1722 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
23 300 000 € 9 560 € / sq.m.
  • Area: 2438 sq.m.
  • Plot Area: 10433 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 10
For Sale
2 850 000 € 5 140 € / sq.m.
  • Area: 555 sq.m.
  • Plot Area: 1388 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 650 000 € 6 850 € / sq.m.
  • Area: 533 sq.m.
  • Plot Area: 2122 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 195 000 € 11 950 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 3679 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
395 000 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
430 000 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
599 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 203 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
795 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
449 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 400 000 € 6 220 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 400 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 639 sq.m.
  • Plot Area: 1260 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
750 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 150 000 € 3 940 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 975 000 € 5 340 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 1296 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 5
For Sale
950 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 730 sq.m.
  • Plot Area: 1110 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 200 000 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 666 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 350 000 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 417 sq.m.
  • Plot Area: 2510 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4