Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
182 900 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 38 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
327 000 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 278 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
449 000 €
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
349 000 € 3 790 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 335 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
359 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Plot Area: 336 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
354 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Plot Area: 408 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
339 500 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 236 sq.m.
  • Plot Area: 222 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
690 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1280 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 750 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 8
For Sale
2 785 000 € 3 630 € / sq.m.
  • Area: 768 sq.m.
  • Plot Area: 1747 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
330 000 € 2 460 € / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Plot Area: 656 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
330 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 222 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
600 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
345 000 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2