Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 954 400 € 3 920 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 498 sq.m.
  • Plot Area: 190000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 724 300 € 7 900 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 345 sq.m.
  • Plot Area: 178000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 072 900 € 5 320 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 151300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 072 900 € 5 320 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 151300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 072 900 € 5 770 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 359 sq.m.
  • Plot Area: 153100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
309 200 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 625 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
684 300 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5