Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
900 000 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 8
  • Rooms: 16
For Sale
605 100 € 5 040 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
231 600 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 1
For Sale
5 236 200 € 5 320 € / sq.m.
  • Area: 985 sq.m.
  • Plot Area: 5890 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 018 100 € 5 820 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
10 356 000 € 6 730 € / sq.m.
  • Area: 1538 sq.m.
  • Plot Area: 4484 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 9
For Sale
1 570 900 € 5 240 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1053 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4