Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 454 500 € 4 550 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 107 700 € 3 690 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 870 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
348 500 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 596 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
333 400 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 526 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 270 800 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 435 sq.m.
  • Plot Area: 1374 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
518 200 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 238 sq.m.
  • Plot Area: 1257 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 397 400 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 2750 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
371 500 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
984 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 417 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
559 000 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 968 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 3677 sq.m.
  • Bedrooms: 4