Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
32 000 000 € 6 530 € / sq.m.
  • Area: 4900 sq.m.
  • Plot Area: 11000 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 12
For Sale
4 250 000 € 7 080 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
12 500 000 € 7 660 € / sq.m.
  • Area: 1631 sq.m.
  • Plot Area: 5155 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 11
For Sale
1 395 000 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 359 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
715 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 500 000 € 4 460 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1160 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 495 000 € 6 650 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 590 000 € 7 180 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1539 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
990 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
990 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
5 950 000 € 7 350 € / sq.m.
  • Area: 810 sq.m.
  • Plot Area: 5755 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6