Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 450 000 € 11 150 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
730 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
215 000 € 3 070 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 141 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
250 000 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
540 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
497 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 331 500 € 12 680 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 850 000 € 6 610 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 595 000 € 9 380 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
450 000 € 5 290 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
441 000 € 4 640 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
430 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
410 000 € 4 560 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
403 000 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
403 000 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
403 000 € 4 240 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3