Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 650 000 € 5 730 € / sq.m.
  • Area: 288 sq.m.
  • Plot Area: 1919 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 990 000 € 6 570 € / sq.m.
  • Area: 303 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 590 000 € 13 360 € / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 000 000 € 4 630 € / sq.m.
  • Area: 648 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 9
For Sale
4 300 000 € 10 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 680 000 € 6 290 € / sq.m.
  • Area: 267 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 600 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 491 sq.m.
  • Plot Area: 2150 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 800 000 € 8 370 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 655 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 500 000 € 7 050 € / sq.m.
  • Area: 638 sq.m.
  • Plot Area: 1920 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
887 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 637 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
995 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 338 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 700 000 € 5 290 € / sq.m.
  • Area: 699 sq.m.
  • Plot Area: 2185 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 295 000 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1480 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 500 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 250 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 300 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 6100 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
775 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 583 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
890 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 780 sq.m.
  • Plot Area: 2560 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 7
For Sale
880 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5