Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 642 400 € 6 630 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 057 800 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 701 200 € 6 170 € / sq.m.
  • Area: 762 sq.m.
  • Plot Area: 3175 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 583 700 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 916 sq.m.
  • Plot Area: 2022 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
675 200 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 998 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 661 sq.m.
  • Plot Area: 1488 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 115 500 € 7 050 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 645 400 € 5 480 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 115 500 € 7 050 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 055 800 € 5 460 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
675 200 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
346 700 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 115 500 € 5 570 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
675 200 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 704 200 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 425 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 026 400 € 5 040 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
675 200 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 410 400 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 880 500 € 7 520 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 463 200 € 3 660 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4