Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
595 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
895 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 494 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
1 150 000 € 6 610 € / sq.m.
  • Area: 174 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
845 000 € 4 310 € / sq.m.
  • Area: 196 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 8 590 € / sq.m.
  • Area: 291 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 8 120 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
525 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
920 000 € 3 380 € / sq.m.

Gorgeous flat, Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 272 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
1 620 000 € 7 360 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
790 000 € 2 970 € / sq.m.
  • Area: 266 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
650 400 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 489 200 € 9 730 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
999 000 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 6 670 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
780 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
850 000 € 7 080 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4