Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
9 316 000 € 16 760 € / sq.m.
  • Area: 556 sq.m.
  • Plot Area: 2580 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
756 900 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 911 300 € 6 410 € / sq.m.
  • Area: 454 sq.m.
  • Plot Area: 1957 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
966 500 € 3 720 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
989 800 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 866 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 036 400 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 529 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
931 600 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 281 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 048 100 € 5 820 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 805 000 € 4 660 € / sq.m.
  • Area: 387 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 048 100 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 445 sq.m.
  • Plot Area: 585 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 8 560 € / sq.m.
  • Area: 476 sq.m.
  • Plot Area: 1109 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 863 200 € 9 320 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 680 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 805 000 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 561 900 € 7 020 € / sq.m.
  • Area: 365 sq.m.
  • Plot Area: 2336 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
797 700 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1595 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 746 800 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 4