Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
436 300 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
867 100 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 413 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 5
For Sale
843 800 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 615 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 920 400 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2145 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 560 600 € 7 110 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
721 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 920 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 084 300 € 6 930 € / sq.m.
  • Area: 445 sq.m.
  • Plot Area: 712 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 063 000 € 4 760 € / sq.m.
  • Area: 1063 sq.m.
  • Plot Area: 2203 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 840 900 € 5 800 € / sq.m.
  • Area: 662 sq.m.
  • Plot Area: 1406 sq.m.
  • Bedrooms: 5