Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
660 700 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 395 sq.m.
  • Plot Area: 504 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
707 900 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1852 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
855 400 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 427 sq.m.
  • Plot Area: 1020 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
26 547 800 € 10 610 € / sq.m.
  • Area: 2502 sq.m.
  • Plot Area: 8778 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
17 698 500 € 19 010 € / sq.m.
  • Area: 931 sq.m.
  • Plot Area: 14000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
17 698 500 € 10 570 € / sq.m.
  • Area: 1674 sq.m.
  • Plot Area: 6847 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 533 900 € 3 830 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1310 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 212 300 € 4 630 € / sq.m.
  • Area: 478 sq.m.
  • Plot Area: 1295 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 377 500 € 9 290 € / sq.m.
  • Area: 256 sq.m.
  • Plot Area: 1462 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 477 800 € 6 350 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 834 700 € 4 620 € / sq.m.
  • Area: 830 sq.m.
  • Plot Area: 1418 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 713 700 € 7 600 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 2480 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 719 600 € 4 100 € / sq.m.
  • Area: 1150 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
796 400 € 2 890 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 474 900 € 4 340 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 064 800 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 1527 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 415 900 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 764 000 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 454 sq.m.
  • Plot Area: 1145 sq.m.
  • Bedrooms: 4