Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 094 500 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 162 400 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 1508 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 072 600 € 8 310 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 596 200 € 8 460 € / sq.m.
  • Area: 543 sq.m.
  • Plot Area: 5520 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 094 500 € 6 980 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 327 200 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
808 700 € 5 580 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 560 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 443 600 € 5 090 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 676 300 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 1024 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 605 800 € 4 390 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 1062 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 490 800 € 6 350 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 974 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6