Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 995 000 € 5 700 € / sq.m.
  • Area: 525 sq.m.
  • Plot Area: 1119 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 495 000 € 8 910 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 3608 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 000 000 € 4 820 € / sq.m.
  • Area: 623 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 950 000 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 863 sq.m.
  • Plot Area: 5414 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 650 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 504 sq.m.
  • Plot Area: 2850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
979 000 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 433 sq.m.
  • Plot Area: 558 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 850 000 € 6 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 000 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 850 000 € 3 770 € / sq.m.
  • Area: 1020 sq.m.
  • Plot Area: 10200 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 695 000 € 4 040 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 500 000 € 3 970 € / sq.m.

Gorgeous villa, Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 11000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 250 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 671 sq.m.
  • Plot Area: 831 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
525 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
240 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
499 000 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
175 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3