Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
354 100 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Plot Area: 217 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
199 500 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 395 000 € 5 170 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1095 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 500 000 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 3374 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 700 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 1440 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
4 950 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 995 000 € 5 700 € / sq.m.
  • Area: 525 sq.m.
  • Plot Area: 1119 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 495 000 € 8 910 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 3608 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4