Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 700 000 € 4 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 500 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Rooms: 4