Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 533 900 € 4 720 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 890 800 € 6 770 € / sq.m.
  • Area: 427 sq.m.
  • Plot Area: 1215 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 601 600 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 1055 sq.m.
  • Plot Area: 2300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
8 849 300 € 6 840 € / sq.m.
  • Area: 1294 sq.m.
  • Plot Area: 5370 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 527 900 € 4 410 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 1950 sq.m.
  • Bedrooms: 6