Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 995 000 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 429 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
878 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 566 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 300 000 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 251 sq.m.
  • Plot Area: 1146 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
865 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 900 000 € 6 500 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Plot Area: 1037 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 295 000 € 5 880 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1047 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 450 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 571 sq.m.
  • Plot Area: 2020 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
17 500 000 € 9 720 € / sq.m.
  • Area: 1800 sq.m.
  • Plot Area: 6580 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
4 950 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 700 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 1440 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 500 000 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 3374 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 395 000 € 5 170 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1095 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
13 000 000 € 12 480 € / sq.m.
  • Area: 1042 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 9
For Sale
595 000 € 1 490 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
560 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 295 000 € 4 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
199 500 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3