Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
990 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 293 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 490 000 € 4 420 € / sq.m.
  • Area: 337 sq.m.
  • Plot Area: 1421 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 795 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 600 000 € 4 280 € / sq.m.
  • Area: 607 sq.m.
  • Plot Area: 2345 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
675 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 264 sq.m.
  • Plot Area: 134 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
870 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 457 sq.m.
  • Plot Area: 508 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 375 000 € 4 040 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 725 000 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 451 sq.m.
  • Plot Area: 1223 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
745 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1891 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 975 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 785 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
595 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1460 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 500 000 € 3 530 € / sq.m.

Fabulous villa, Sant Just Desvern, Catalunya, Spain

Sant Just Desvern, Catalunya, Spain Details
  • Area: 425 sq.m.
  • Plot Area: 435 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6