Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
475 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 274 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
4 900 000 € 6 790 € / sq.m.
  • Area: 722 sq.m.
  • Plot Area: 4828 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
5 250 000 € 7 500 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 500 000 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 1275 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 600 000 € 4 040 € / sq.m.
  • Area: 643 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
895 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1117 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 250 000 € 6 040 € / sq.m.
  • Area: 207 sq.m.
  • Plot Area: 1020 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
9 600 000 € 6 620 € / sq.m.
  • Area: 1450 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 10
For Sale
11 900 000 € 11 900 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 3200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 200 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 200 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 850 000 € 3 530 € / sq.m.

Gorgeous villa, Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 524 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 275 000 € 4 550 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 600 000 € 7 430 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
725 000 € 3 720 € / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 955 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 800 000 € 4 860 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 834 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
950 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 2 780 € / sq.m.

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 572 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 490 000 € 8 500 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 1402 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3