Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
950 000 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 214 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
360 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
420 000 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 6 940 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 300 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 319 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
350 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
260 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
900 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 195000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 950 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 380000 sq.m.
  • Bedrooms: 17
  • Bathrooms: 12
For Sale
2 500 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 1790 sq.m.
  • Plot Area: 132840 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 7
For Sale
124 500 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 67 sq.m.
  • Plot Area: 145 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
86 000 € 960 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
149 000 € 990 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
215 000 € 2 150 € / sq.m.

Beautiful house, Torrevieja, Comunitat Valenciana, Spain

Torrevieja, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2