Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
6 961 400 € 6 960 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
11 327 000 € 9 440 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 9
For Sale
1 168 100 € 7 390 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 533 800 € 7 470 € / sq.m.
  • Area: 473 sq.m.
  • Plot Area: 1091 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
802 300 € 5 570 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 1121 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
8 849 300 € 8 690 € / sq.m.
  • Area: 1018 sq.m.
  • Plot Area: 3022 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
389 400 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 887 800 € 4 720 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1007 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 300 800 € 4 790 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1096 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 722 700 € 4 680 € / sq.m.
  • Area: 368 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
513 300 €

House, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5