Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
756 500 €

Villa, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 600 sq.m.
For Sale
811 900 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 9
For Sale
3 426 400 € 4 350 € / sq.m.
  • Area: 787 sq.m.
  • Plot Area: 9899 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 8
For Sale
1 016 300 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
175 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 125 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
155 000 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
239 000 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
2 300 000 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 493 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 200 000 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1525 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5