Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
282 800 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 159 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
164 500 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 117 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
136 100 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Plot Area: 35 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
188 100 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 45 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
109 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
610 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 65800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
466 600 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 413 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 191 600 € 10 600 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 13680 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
202 900 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 365 600 € 9 640 € / sq.m.
  • Area: 453 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 132 600 € 6 100 € / sq.m.
  • Area: 842 sq.m.
  • Plot Area: 2263 sq.m.
  • Bedrooms: 4