Compare properties

Real Estate in Girona

Found 2104 listings:
For Sale
1 630 300 € 4 660 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
803 500 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 467 300 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
640 500 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
722 000 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 257 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
407 600 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 152 900 € 3 550 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 403 200 € 3 120 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
4 483 300 € 7 470 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 746 800 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 212 600 € 8 440 € / sq.m.
  • Area: 262 sq.m.
  • Plot Area: 939 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 717 600 € 6 610 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 075 800 € 5 040 € / sq.m.
  • Area: 809 sq.m.
  • Plot Area: 1660 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
524 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 416 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 503 700 € 4 870 € / sq.m.
  • Area: 514 sq.m.
  • Plot Area: 4200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 013 100 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 313 sq.m.
  • Plot Area: 407 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
768 600 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 211 sq.m.
  • Plot Area: 804 sq.m.
  • Bedrooms: 4